REMUS: Zvyšte bezpečně výkon skútru

1
REMUS
Foto: REMUS

Užíváte si vyjížďky na svém skútru, jen tomu něco chybí? Co takhle silnější výkon nebo působivější zvuk? Máme pro řešení, jak i tohle vylepšit.

Pokud váš stroj nedisponuje silným výkonem či působivým zvukem, nevěšte hlavu. Na trhu najdete řadu řešení. Jedním z nich je světově proslulá značka Remus, která díky své, skoro 30leté, historii dodává na trh špičkové produkty. A to jak pro automobily, motocykly, tak i pro skútry.

Stejná kvalita a materiál jako u supersportů

REMUS používá i pro výrobu těchto výfuků stejně špičkový nerezový materiál jako pro sportovní motocykly. Asymetrický design tlumičů a koncovky vyrobené z vysoce tepelně odolných skelných vláken společně s finálním provedením přináší skútru nezaměnitelný vzhled.

REMUS
Foto: REMUS

Když přičteme výrazně optimalizované proudění spalin a snížení protitlaku, dostaneme zvýšení točivého momentu a výkonu! Výfuky menších strojů nepodléhají u výrobců často takové péči jako sportovnější motocykly. Za to s výfukem REMUS si zajistíte opravdu báječný požitek ve formě zvýšení výkonu, točivého momentu a báječného sportovního, ovšem stále decentního zvuku.

REMUS
Foto: REMUS

Bonusem vám bude ECE-R HOMOLOGACE, díky které bude návštěva STK bez sebemenšího problému. Efektivní zvuk, zvýšení výkonu a snížení hmotnosti oproti originálnímu výfuku. Navíc pokud vlastníte stroj z italského města Pontedera a jste členem Vespa Clubu Praha, získáte 10% slevu k vašemu nákupu.

Pokud nevlastníte Vespu, nevadí. REMUS totiž nabízí výfuky a různé modely pro mnoho značek.

1 KOMENTÁŘ

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno