Doplňky Scooter Rider: s vášní vyrobeno ve Španělsku

0
Scooter Rider

Doplňků na skútr není nikdy dost. To ví i společnost Scooter Rider. Co vše vám mohou nabídnout? Tato mladá ovšem progresivní značka byla založena dvěma nadšenci v roce 2013. Dodnes navrhuje a vyrábí své vlastní výrobky přímo ve Španělsku. Denně jim přibývají příznivci po celém světě. Pokud milujete skútry, styl a vůni benzínu určitě vás výrobky Scooter Rider osloví.

Scooter Rider

Oblečení je vskutku vkusné a můžete si vybrat z šátků, tašek, batohů, triček, přívěsků na klíče, mikin, bund, čepic a mnoha dalšího. V nabídce naleznete i kožené rukavice, které jsou již druhou verzí a tak prošly řadou vylepšení.

Scooter Rider

Pro jejich výrobu byly použity kůže nejvyšší kvality. Celý výrobní proces probíhá ručně. O výrobu se starají řemeslníci s více než 30 letou praxí. Navíc nemusíte rukavice sundávat, pokud potřebujete napsat zprávu či vyťukat číslo. Mají totiž potažené dva prsty speciální membránou. Jsou k dispozici ve čtyřech barvách a dodávány ve speciálním sáčku. Cena je 49.95 euro a doprava 6.60 nebo 13 euro dle vašeho výběru.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno