Nový elektrický skútr Piaggio ONE. Spojení barev, fantazie, stylu, bezpečnosti a technologií

0
Piaggio ONE
Zdroj: LivePR
  • Italský původ a zaměření na mladé zákazníky: „ONE“ je spojením barev, fantazie, stylu, bezpečnosti a technologií
  • Jednoduchý lehký moped s tradičními hodnotami značky Piaggio chce spojením efektivity a zábavy přepsat pravidla ve světě městské elektromobility
  • „ONE“ je globálním projektem značky Piaggio. V Česku se začne prodávat v červenci letošního roku
  • Novinka se představuje online na https://one.piaggio.com/en

Model Piaggio ONE ohlašuje příchod zcela nové generace e-skútrů. Novinka si klade za cíl od základu změnit svět elektrické mobility a je přímo adresována mladé generaci.

Kromě toho, že je lehký, snadno ovladatelný, jednoduchý a zároveň chytrý – tak jak e-skútr má být – nabízí Piaggio ONE také to nejlepší ze skútrů Piaggio: kvalitu, spolehlivost a robustní podvozek pro efektivní požitek z jízdy, bezpečnost a zábavu. Piaggio ONE slibuje snadné ovládání a zábavu, což mohou ocenit především mladí lidé. Styl, ekologický provoz s nulovými emisemi, nízká hmotnost, potřebný výkon – Piaggio ONE má možná vše, co současná nejmladší generace vyžaduje.

Piaggio ONE má ve výbavě samozřejmě moderní technologické prvky, jako například digitální barevný přístrojový panel se senzorem, který upravuje intenzitu podsvícení a kontrast podle okolního světla, kompletní LED osvětlení, bezklíčový startér nebo dva jízdní režimy.

Originální design modelu Piaggio ONE ctí trendy současné městské elektromobility, ale zároveň zůstává věrný nezaměnitelnému stylu, kvalitním materiálům a kvalitě zpracování, které charakterizují celou modelovou řadu skútrů Piaggio. Piaggio ONE je v první řadě uživatelsky vstřícný skútr, který má za cíl zlepšit a zjednodušit každodenní cesty po městě. Díky bezklíčovému startéru je Piaggio ONE vybaveno dálkovým ovladačem.

Dle výrobce je skútr na silnici lehký a velmi snadno ovladatelný, nabídne pohodlnou jízdní pozici s nízkým sedlem a rovnou prostornou podlahou plus praktickými a robustními vyklápěcími stupačkami pro spolujezdce. Piaggio ONE je také jediným e-skútrem ve své kategorii, který má velký úložný prostor pod sedlem.

Piaggio ONE bude v nabídce ve několika verzích s různě výkonnými motory L1 (moped) a L3 (motocykl) a různými dojezdy. Všechny bude pohánět elektromotor, jehož lithium-ionové baterie jsou snadno vyjímatelné, aby se daly dobít doma nebo v kanceláři.

Verze Piaggio ONE (L1) bude v ČR ke koupi za 79 900 Kč a Piaggio ONE Active (L3) za 95 900 Kč.

Zdroj: LivePR

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno