Nová Honda Forza 750: chystá se něco mnohem většího, než si všichni mysleli

0
Honda Forza 750
Foto: Honda

“The Big Red” (slangové označení společnosti Honda ve světě) poodhalil roušku tajemství kolem nového modelu Forza. Nové teaser video (doplněné datem 14.10.2020) však míří k něčemu velkolepému.

Kromě claimu z prvního videa “The Forza family is getting bigger”, který se dal chápat minimálně dvěma směry, tu máme i náhledové střihy na novou kapotáž, kolem motorové části stroje a nové video odhalující číslo 750, nové světlomety a digitální display, podobný modelu X-ADV.

Claim prvního videa napovídal, že by se mohlo jednat buď o rozšíření rodiny maloobjemových skútrů, nebo o něco úplně nového. Na videu jsme totiž mohli vidět několik náznaků přepracovaného krytu motoru, který ale už známe. Je totiž nápadně podobný rodině velkoobjemových strojů od Hondy a to konkrétně modelům NC a X-ADV. Na chlup stejný kryt totiž Honda použila vždy, když se jednalo o motor s objemem nad 750 ccm.

Nepřehlédněte: Test: Honda SH125i: Ztělesnění moderního městského skútru

Nové Teaser video s označením “Teaser 2” jde ale ještě dál a ukazuje nový stroj. 750 ccm, přepracované světlomety, nový bezklíčový panel pro startování a digitální LCD z rodiny X-ADV a NC.

Jedno je jisté, The Big Red na nás tedy 14.10. chystá zatím největší překvapení tohoto roku. Další detaily modelu jsou zatím jen čistou spekulací. Už několikrát nás ale Honda s podobnými “ochutnávkami” vypekla. Je ale víc než jasné, že nová Forza 2020 bude v rodině skútrů od Hondy zcela jistě zlomovým modelem. 

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno