Je to bohužel oficiální, EICMA 2020 která měla proběhnout v Miláně, byla oficiálně zrušena

0
EICMA 2020
Foto: Visordown

Pandemie Covid-19 má za následek zrušení i jedné z nejvýznamnějších motocyklových událostí roku. Organizátoři se i přes rozvolňující se ochranná opatření, spojená s pandemií koronaviru, rozhodli tuto akci odvolat. V oficiálním stanovisku mimo jiné organizátoři zmiňují, že bohužel nejsou schopni zajistit dostatečná ochranná opatření (nejen hygienická), která si současná situace žádá. 

Generální ředitel Paolo Magri však na tiskové konferenci v minulých dnech potvrdil, že obratem upřel s celým týmem síly k nadcházejícímu ročníku 2021. Do kalendářů si tedy můžeme prý poznamenat datum 9. – 14. listopadu 2021. 

I když se po vzoru BMW a KTM (obě tyto společnosti nedávno zrušily své předváděcí akce) dal podobný krok čekat, i tak se jedná o zásadní krok v oblasti představení novinek a prezentace produktů koncovým zákazníkům. Nejen právě BMW a KTM totiž přislíbily zahájení prezentací novinek pro nadcházející roky alternativním způsobem. Možná nás tak čekají nové Keynote, jako v podání například Apple, nebo Microsoft.

Zdroj: Visordown

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno