Zařídili jsme pro vás slevy: GOLD karta pro všechny naše čtenáře!

0
Bonmoto
Foto: Bonmoto

S jedním z našich partnerů, společností Bonmoto, přinášíme pro naše čtenáře speciální věrnostní program v podobě slevové GOLD karty pro zvýhodněné nákupy. Standardně je karta poskytována zákazníkům s obratem 50 000 Kč bez DPH. Díky nám vás Bonmoto zařadí do věrnostního programu i bez nutnosti předchozích nákupů za 50 000 Kč. 

Bonmoto
Foto: Bonmoto

GOLD kartu získáte tak, že si ZDE vytvoříte regisraci (není potřeba ihned nakupovat) a na e-mail info@bonmoto.cz pošlete zprávu ve znění: 

Dobrý den, právě jsem si u vás vytvořil/a registraci na základě článku ze stránky www.skutrmagazin.cz. Tímto prosím o vytvoření GOLD karty. 

Děkuji 

Následně vám společnost Bonmoto slevovou GOLD katru vytvoří, spojí ji s online registrací a pokud budete chtít, zašle vám ji i ve fyzické podobě nebo si ji můžete vyzvednout na některé z jejich poboček v Praze nebo v Brně.

Nepřehlédněte: Testovací centrum přileb Bonmoto najdete v Praze a Brně

Pokud nejste sběratelé dalších karet do peněženky, fyzicky ji ani nepotřebujete. Stačí když se při nákupu online přihlásíte / při nákupu na pobočce nahlásíte jméno a příjmení, popř. e-mail, a pracovník vaši registraci dohledá a automaticky nastaví slevy.

Výhody:

  • Karta je přenosná (mohou na ni nakupovat i vaši kamarádi),
  • sleva se počítá z původní ceny,
  • 5% sleva na značky: 100%, BÜSE, Forma, GAERNE, Helite, Icon, Interphone, Motorex, Nissin, Oxford, Progrip, Rapide, Restless, RST, Schuberth, Shoei, Sidi, TCX, Thor, Zandona
  • 8% sleva na značky: Alpinestars, Evolution, Furygan, Guns, HJC, Honda, Kenny, REDLINE, REV´IT!

Na vašem GOLD účtě se po nákupech ukládají i účtenky. Takže v případě problému lze účtenky pohodlně zpětně dohledat. Slevovou kartu lze získat i pro nákup na firmu. Pravidla pro získání jsou stejná, jen v registraci zaškrtnete NÁKUP NA FIRMU. 

Tak už na nic nečekejte, získejte GOLD kartu a čerpejte z jejích výhod!

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno