Yamaha představí tři nové skútry na autosalonu Tokyo Motor Show

0
Yamaha
Foto: Yamaha

Společnost Yamaha Motor se zúčastní 46. ročníku autosalonu Tokyo Motor Show 2019, která se bude konat na výstavišti Tokyo Big Sight od čtvrtka 24. října do pondělí 4. listopadu.

Celkem bude vystaveno 18 modelů. Můžete tak vidět vícekolová vozidla s možností náklonu (LMW), elektrická vozidla pro každodenní dojíždění, elektrokola a autonomní vozidla bez řidiče. Co se skútrů týče, představí se celkem tři nové modely. Dva z nich zastupují kubaturu 50 ccm a jeden kubaturu 125 ccm. Jedná se o skútry E01, E02 a E-Vino.

Model E01

Yamaha
Foto: Yamaha

Tento městský dopravní prostředek (s výkonem o kubatuře 125 ccm) má celou řadu úžasných výhod.

  • Podporuje rychlé nabíjení
  • Nabízí při jízdě po městě dlouhý dojezd
  • Nabízí také vysoký komfort
  • A mnoho dalšího…

Skútry od společnosti Yamaha jsou díky vychytaným technologiím velice praktické pro každodenní jízdu. A ve srovnání s ostatními mají i lepší jízdní projev. Za zmínku stojí i design, který výrazně zdůrazňuje novou generaci sportovního stylu.

Model E02

Yamaha
Foto: Yamaha

Elektrický motocykl E02 nové generace je určený ke každodennímu dojíždění. Jeho výkon odpovídá skútru kubatury 50 ccm. Je tak ideálním dopravním prostředkem pro jízdu ve městě. Samozřejmostí je snadno ovladatelný podvozek, který má nízkou hmotnost a je kompaktní. Nechybí také jednoduše vyjímatelný akumulátor. Cílem bylo vytvořit vozidlo nabízející plynulou jízdu a představit nové pojetí elektromobility, která přináší ještě více zábavy. A to se také povedlo. Vše je doplněno vnějším designem. Ten vizuálně zvýrazňuje akumulátor a elektromotor tvořící pohonnou jednotku a poukazuje na nízkou hmotnost a agilní jízdu. 

Model E-Vino

Yamaha
Foto: Yamaha

Elektrické E-Vino vychází z populárního retro-pop skútru Vino kubatury 50 ccm. Přináší dokonale plynulý jízdní projev, jaký dokáže zajistit pouze elektricky poháněné vozidlo. A co se jeho hlavních vlastností týče? Za zmínku stojí například plynulost odezvy při zrychlování, spousta využitelného točivého momentu při velmi nízkých rychlostech nebo snadno odnímatelný akumulátor. Disponuje také dvěma provozními režimy pro různé jízdní podmínky a funkcí boost, která zajistí vyšší výkon při výjezdu do svahu.

Na autosalonu bude společnost Yamaha prezentovat i svůj technický pokrok. Můžete tak být svědkem toho, co vše se jim už podařilo nebo toho, jakou mají dlouhodobou vizi do roku 2030.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno