Vzniká nový Yamaha X-Max klub ČR

0
X-max klub ČR
Zdroj: X-max klub ČR

Příznivců skútrů nejen v době pandemie přibývá a pokud se rekrutují z řad klasických motorkářů, konkrétně majitelů a příznivců značky Harley-Davidson je to o to větší radost. Všichni si asi dokážeme představit, že s Harykem po městě na denní pojezdy to zkrátka není ono. I to byl jeden z důvodů, proč se Tomáš Hrabák rozhodl pořídit skútr a rovnou založit Xmax klub. Jaký skútr si pořídil je asi jasné, ale co všechno ho k tomu vedlo a jaké má s klubem plány nám už řekne on sám.

Co mě vedlo k založení skútr klubu

Když začnu od začátku, bylo to tak, že jsem se jednoho dne rozhodl prodat svůj Harley-Davidson, který jsem už nechtěl trápit ježděním po městě. Na delší výlety teď nemám moc času kvůli dětem, které jsou ještě malinké. Bylo ale potřeba pořídit si dopravní prostředek na cesty do práce, a tak byl skútr jasná volba.

X-max klub ČR
Zdroj: X-max klub ČR

Po dlouhém rozhodování mezi Forzou a Xmaxem padla volba na Yamahu, která se mi designově líbila více. Následně jsem pokukoval, jak to vylepšit a „vytunit“ a tak jsem narazil na již vytvořenou skupinu na Facebooku, tehdy měla cca 250 členů. No a jednou si tak sedím v kanclu u PC, mám trochu času, a tak si říkám, „hele, proč neuděláme Xmax klub?“. Hodně lidem se ta myšlenka zamlouvala, a tak jsem se dal do práce, udělal jsem webovky a nechal navrhnout logo.

Test: Yamaha X-MAX 300: Špička mezi skútry v Evropě

Spouštíme registrace

Klub je zatím ještě v „plenkách“ a teprve spouštíme registrace, ty jsou zdarma. V plánu máme lokální srazy a do budoucna i nějaké větší akce, uvidíme, z jakých lokalit se k nám přidají další jezdci. Pracujeme na tvorbě samolepek, placek, triček a na všem co ke správnému moto-klubu patří. V plánu je také Youtubový kanál kde chceme dávat primárně videonávody na servis a další tipy. Uvidíme jak se to rozroste, můžeme mít nakonec jen 30 členů a být malým klubem a nebo se to rozkřikne a bude nás i třeba 300+, myslím, že tenhle skútr má fanoušků a majitelů dost, tak uvidíme😊.

My za Skútrmagazín doplníme, že Tomášovi fandíme a pokud se chcete stát členy X-Max klubu, stránky si můžete prohlédnout zde.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno