Vespa potěší pod vánočním stromečkem malé i velké „bikery“

0
Vespa
Foto: Faber Moto

Víte, že Vespu můžete řídit již od tří let? Společnost Faber Moto s.r.o., uvedla na český trh speciální vánoční kolekci stylových doplňků, dárkových předmětů a praktického příslušenství, které pod stromečkem potěší malé i velké fanoušky značky Vespa. Exkluzivní dárky pro Vespisty tělem i duší jsou již k dispozici u autorizovaných prodejců Vespa.

Dárky a příslušenství Vespa

„Vespa je srdcová záležitost a na to jsme samozřejmě pamatovali i v letošní vánoční kolekci, která potěší každého Vespistu bez ohledu na věk nebo pohlaví,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. „Z letošní vánoční edice atraktivních dárkových předmětů a příslušenství Vespa pro zákazníky a fanoušky italské kultovní značky bych ráda upozornila především na elektricky poháněnou Vespu pro nejmenší bikery a na hodinky Vespa v nadčasovém stylu pro jejich rodiče, ale samozřejmě nejen pro ně.“

Vespa
Foto: Faber Moto

Vespa pro nejmenší bikery je přesnou replikou klasických italských skútrů pro dospělé. Pohon obstarává 12V elektromotor, napájený akumulátorem. K dokonalým zážitkům z prvních jízd v jedné stopě přispívají také světelné a zvukové efekty a maximální bezpečnost zajistí připojená opěrná kola a automatická brzda, díky níž malá Vespa začne zpomalovat ihned po uvolnění „plynu“. Technickou výbavu završuje tlačítko Start, přepínač pohonu vpřed a vzad, vstupy USB/AUX a čtečka paměťových karet micro SD. Vespa, určená pro děti od 3 let s hmotností až 30 kg, je na výběr u autorizovaných prodejců Vespa v různých barvách za cenu 4599 Kč.

Vespa
Foto: Faber Moto

Všude včas

Skútry Vespa ušetří v každodenním městském provozu svým uživatelům spoustu času. Do každého dne tak lze vtěsnat ještě více zážitků. Veškeré plánování i dodržování termínů přitom usnadní přesné náramkové hodinky v nadčasovém stylu z exkluzivní kolekce Vespa. Elegantní vzhled, kombinující klasické a moderní prvky inspirované ikonickým stylem skútrů Vespa, oživují pestré barvy číselníku a náramku. Pouzdro je vyrobeno z kovové slitiny, spodní kryt je z ušlechtilé oceli a číselník kryje klenuté minerální sklo. U autorizovaných prodejců Vespa jsou k dispozici různé modely náramkových hodinek Vespa v cenovém rozsahu od 2499 do 6499 Kč.

Vespa
Foto: Faber Moto

Vášnivým Vespistům udělá pod vánočním stromečkem radost i řada dalších dárků z aktuální kolekce Vespa. Dobrou inspirací pro výběr vhodného dárku může být také katalog originálního příslušenství Vespa, který je k dispozici na internetu ke stažení na adrese: 

https://www.vespa.com/cz_CS/accessories. 

Cestu k nejbližšímu autorizovanému prodejci Vespa pak usnadní vyhledávač dealerů Vespa na adrese: https://www.vespa.com/cz_CS/store-locator.html.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno