Vespa 946 Christian Dior: Zrodila se nová ikona, óda na radost ze života

0
Vespa 946 Christian Dior
Foto: Faber Moto

Ze spolupráce značek Dior a Vespa vznikl exkluzivní skútr a kolekce doplňků, které oslavují životní styl obou firem.

Dvě společnosti, obě založené v roce 1946. Italská značka a pařížský butik se spojily v neochvějné touze inspirovat svět novým, kreativním a zářivým způsobem vnímání. Spolupráce značek Dior a Vespa dnes nebývalým způsobem obnovuje ducha svobody a pohybu, který je posouvá vpřed.

Odyssea, styl, sny a Dolce Vita.

Díky tomuto vášnivému spojení přichází na svět skútr Vespa 946 Dior, jehož jednolitá stavba a decentní grafické prvky odkazují na historické kořeny obou značek. V tomto objektu touhy, dotaženém k dokonalosti, se odráží výjimečné francouzské know-how a italský cit pro detail.

Moderní verze ikonického modelu Vespa 946 byl představena v roce 2012 v Miláně a charakterizují ji elegantní ji aerodynamické křivky a technologické inovace. Nový model navrhla Maria Grazia Chiuri, kreativní ředitelka dámských kolekcí společnosti Dior. Skútr se vyrábí v Itálii za dodržování vysokých standardů známého francouzského butiku.

Vespa 946 Christian Dior
Foto: Faber Moto

Design sedla s motivem Dior Oblique – navrženém Marcem Bohanem v roce 1967 – se objevuje také na kufru, určeném k připevnění na zadní nosič. Přilba se stejným unikátním motivem naprosto vybočuje ze současné nabídky.

Tyto produkty limitované edice a symboly objevování nových horizontů se objeví v buticích Dior po celém světě na jaře 2021 a následně ve vybraných prodejnách společnosti Piaggio Group. Doplňky včetně přilby a kufru budou k dispozici výhradně v buticích Dior.

 

Skútrmagazín

 

Zdroj: Faber moto

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno