Vespa 300 GTS Daniela Paška prošla rukama umělce

0
Daniel Pašek

Pohled na designovou italskou Vespu potěší nejednoho fanouška moderního umění. Tenhle model se totiž pyšní oblekem od uznávaného českého malíře Maxima Havlíčka, který žije již dvacátým rokem v Los Angeles. Havlíček stvořil pro uznávaného českého kadeřníka Daniela Paška vskutku originální úpravu modelu Vespa 300 GTS. Díky tomuto výtvoru získal i investiční exemplář. 

Daniel Pašek

Model 300 GTS je sám o sobě pekelný městský stroj, ale umělecká úprava mu dodává nepřehlédnutelný vzhled. Maxim navíc sám brázdí ulice LA na Vespě, takže DNA tohoto skútru dobře zná.

Daniel Pašek

Daniel Pašek je vyhledávaný kadeřník předních českých celebrit jako např. Karel Gott, Libor Bouček, Ben Cristovao, Tomáš Berdych, Zorka Hejdová, Mikolas Josef, a mnoho dalších významných osobností. Ať už z řad sportovců, moderátorů či zpěváků. Od roku 2013 je pravidelně nominován v nejprestižnější kadeřnické soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards, a to hned v několika kategoriích. 

Daniel Pašek

Luxusní díla Maxima Havlíčka můžete vidět na vlastní oči. A to na výstavě s názvem Time Traveler. Výstava se koná až do 9. října v pražském studiu Charakter.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno