Upřímný názor na Scooter-tuning.cz. Už dost PR a reklamních buzzwordů

0

Ani ne tak spolupráce, jako spíš pracovní přátelství. Tak bych nazval náš vztah s majitelem, skútrguru a několikanásobným tatínkem Ondrou Honzákem. Jak už od nás víte z dřívějška, Ondra je majitel a hlavní duše značky Scooter-tuning.cz z pražských Vysočan. V životě se nestává často, aby Vám profesně někdo tolik přirostl k srdci, jako právě Ondra přirostl mně (manželka Ninuš promine). Společné projekty, nespočet hodin strávených na dílně, ladění, testování, konzultace a otravování s dalšíma a dalšíma koninama a ten kluk mě pořád neposlal k šípku. Nechápu, obdivuju a chválím.

Doufám, že víte o kom je řeč, protože pokud ne, rozhodně neváhejte pořádně prostudovat fungl nový e-shop na adrese www.scooter-tuning.cz. Ondra ale nezahálí ani na svých sociálních sítích a tak doporučím sledovat i jeho “socky” protože tam najdete autentické realizace a opravdu zajímavý kontent. 

Dost už ale PR a reklamních buzzwordů. Máme společně s Ondrou v plánu několik dalších projektů a já bych Vám tímto chtěl alespoň trochu poodkrýt, co všechno se dá se skútry udělat. V podstatě se i z obyčejného přibližovadla, s obsahem 125ccm, dá udělat svižná městská vosa, která na semaforech a v přeplněném městském provozu majitele doveze z bodu A do bodu B o ⅓ rychleji, než auto, nebo hromadná doprava. To vše za zlomek pořizovací ceny a pár dní právě v dílně.

Mimochodem, věděli jste, že Ondra zainvestoval a krom fungl nového e-shopu má i profesionální přezouvačku? Takže už žádná další videa, kterak klečí na zemi na pneumatice a montpákou z ní tahá gumu. Naopak, profesionální vyvážení, bez poškození ráfků a možnost zkoušet a testovat různé směsi, značky a vzorky. Právě pneumatiky budou jeden z našich dalších projektů – tedy pokud se nám podaří dojednat dostatečný počet vzorků a směsí k vyzkoušení 🙂

Společně máme za sebou nespočet testů výkonu na brzděném válci (prostě na brzdě), nespočet hodin strávených s projektem “Nejsilnější Forza 300 nejen v ČR” a obrovské kvantum času stráveného natáčením, konzultacemi a obecným tlacháním.

The most powerful Honda Forza 300! Ultimate tuning by Malossi.

 

Díky moc Ondro, jsi správný člověk na správném místě a doufám, že se budeme vídat stále stejně často. Jo a málem bych zapomněl, ještě jednou obrovská gratulace k narození dalšího pokračovatele rodu Honzáků.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno