Skútr škola: Den plný zábavy, fajn lidí a jízdy na skútru

0
Skútr škola

Máme za sebou první víkendové kurzy projektu Skútr škola. Počasí naštěstí televizním rosničkám opět nevyšlo a nás tak čekal krásný slunný den plný zábavy, fajn lidí a pilování všech možných situací v jízdě na skútru. 

Musíme se přiznat, že jsme měli menší obavy, v hlavách nám totiž běhala nekonečná spousta otázek. Bude o kurzy zájem? Budou všichni spokojeně odjíždět a hlavně, naučí se něco nového? 

Nyní si můžeme s klidným svědomím říct, že se vše povedlo na jedničku. Super lidi, chuť, nadšení, parádní zpětná vazba a super počasí. Vše prostě vyšlo podle plánu!

Obrovskou zásluhu na tom všem měli i naši parťáci, kluci z Auto a Motoškoly Zubr, kteří měli na starost odbornou část kurzů. 25 let společné instruktorské praxe, osobní přístup a vášeň pro jednu stopu mluví za vše. 

A co na to všechno říkali účastníci kurzu? 

,,Rozhodně bych kurz doporučil všem začínajícím “béčkařům”, ale i těm, kteří se každý den proplétají pražskou dopravou. Kurz a přístup instruktorů je naprosto profesionální a nese se v přátelské atmosféře. Je poznat, že to kluci dělají pro nás, účastníky, z čistého nadšení a ne jako pouhý byznys. Děkuji ještě jednou za super nedělní trénink a když bude možnost tak svou účast na kurzu rozhodně zopakuji. Zdravím všechny! Honza” 

,,Skútr kurz se mi velmi líbil a jsem opravdu rád, že jsem měl tu možnost se ho zúčastnit. Během kurzu panovala uvolněná atmosféra, při které jsem načerpal mnoho nových dovedností a informací ke stylu jízdy, brždění a bezpečnosti obecně. Díky tomu se nyní snažím, jako méně zkušený skútrista začátečník, vše zapracovat do své jízdy. Tento kurz bych doporučil každému, jak úplným začátečníkům, tak i zkušenějším. Přeji všem hodně zdaru! Martin” 

,,Pokud jde o hodnocení kurzu, tak za mě rozhodně palec nahoru. Vzhledem k tomu, že jsem přesedlal z auta na skútr a nemám s řízením skútru skoro žádné zkušenosti, naučil jsem se toho opravdu hodně. Musím ocenit přístup všech zúčastněných, kdy nám bylo vše nejdřív ukázáno, pak jsme si to mohli vyzkoušet a následně se nám dostalo zpětné vazby, co děláme nebo neděláme správně. Kurz rozhodně doporučuji a beru jej jako úvod jak jezdit bezpečně na skútru. Pokud bude pokračování, rozhodně se zúčastním. Michal” 

,,Kurzu jsem se zúčastnil v neděli. Úžasný přístup a pocit, že se známe už léta, i když jsem všechny viděl poprvé. Jezdím i v zimě, nějaká zkušenost by tedy byla, i přesto jsem však získal nové poznatky k mým bezpečným toulkám. Rozhodně čas strávený v jejich společnosti nepovažuji za ztracený, právě naopak. Doporučuji! Standa” 

Projekt tedy sklidil úspěch a další kurzy se uskuteční v neděli 23.8.2020. Ty budou rozděleny na kurzy Skútr přípravka pro úplné začátečníky a Skútr škola pro pokročilé. 

  • Termín: neděle 23.8.2020 
  • Kurz Skútr přípravka pro začátečníky: 14:00 – 15:30 (max. 3 účastníci)
  • Kurz Skútr škola pro pokročilé: 16:00 – 17:30 (max. 4 účastníci)
  • Na kurzy se můžete objednat zde: www.skutrskola.cz

Pokud si i tak nebudete jisti, do jakého kurzu se přihlásit, zavolejte nám. Probereme váš současný jízdní stav a najdeme řešení. Veškeré informace o kurzech, kontakty a další podrobnosti najdete na našich stránkách www.skutrskola.cz.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno