QuadLock: elegantní pomocník

0
Quad Lock

Ať už jezdíte městem nebo vyrážíte na občasné vyjížďky, je dobré vědět kudy kam. Můžete být dobrodruh, cestu si zapamatovat a řídit se dle značení. Nebo prostě a jednoduše jezdit podle navigace. Otázkou pak je, jak nejlépe a nejbezpečněji uchytit svůj mobilní telefon na skútr či motorku.

Kvalitní produkty vznikají většinou z osobní potřeby a jinak tomu nebylo ani zde. Když dva kamarádi a cyklističtí nadšenci vyzkoušeli mnoho nepraktických a krkolomných řešení, zjistili, že na trhu není odpovídající produkt. Takový, kterým by jednoduše a bezpečně uchytili svůj mobilní telefon na rám řídítek. Proto je napadla myšlenka vytvořit Quad Lock.

Quad Lock

Aby mohl Quad Lock vzniknout, bylo zapotřebí získat 20 000 $ na jeho vývoj. Rozhodli se proto využít celosvětově nejznámější crowdfundingový portál Kickstarter. Díky 666 přispěvatelům nakonec získali pro svůj nápad 41 206 $ a navíc velmi pozitivní ohlas z cyklistického světa. K dnešnímu dni byly prodány stovky tisíc produktů Quad Lock ve více než 100 zemích světa a poptávka stále roste. Proto se společnost začala zabývat nejen uchycením pro kola, ale i motorky a automobily.

Quad Lock

Alfou a omegou celého systému je kryt telefonu. Ten v sobě ukrývá systém Quad Lock, tedy patentovaný zámek, pomocí kterého jej přichytíte na jednotlivé držáky. Kryt telefonu lze využívat i na běžné nošení, jelikož je odolný a výrazně se neliší od běžných krytů na mobilní telefony. Pokud si tedy pořídíte držák na skútr / motorku, kolo nebo třeba do auta, můžete mít obal celou dobu na telefonu a pouze jej připínat k jednotlivým držákům.

Pro skútry a motorky nabízí Quad Lock řadu variant. Základ se skládá z krytu mobilního telefonu, držáku a ochranného obalu proti dešti, bahnu či poškrábání. To vše je v mnoha provedeních a na různé typy zařízení. Stačí si jen jednou namontovat držák, který lze uchytit na rám řídítek či zrcátko a do něj následně vkládáte telefon usazený v bezpečnostním krytu.

Quad Lock

Po našich zkušenostech je Quad Lock opravdu elegantní systém, který nás přesvědčil o své funkčnosti a bytelnosti. Navíc je díky své variabilitě opravdu praktickým řešením nejen na jednostopé vozidlo.

Quad Lock

Quad Lock sice nabízí české e-shopy, ale tomu bude brzy konec. Podle vyjádření společnosti Quad Lock ustupují ze spolupráce s e-commerce partnery a budou produkty prodávat pouze skrze svůj e-shop. Což není žádný problém, jelikož nám do redakce přišel balíček do 5 dní od jeho objednání.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno