Příspěvek 10 000 Kč na řidičský průkaz skupiny A/A2 k modelům Vespa 300 ccm

0
Vespa
Foto: LivePR

Je to tak, i vrabci už si o tom štěbetají po střechách, společnost Vespa teď nabízí obrovskou slevovou akci. Nyní totiž máte skvělou příležitost, jak se posunout ze stopětadvacítky na dravější tříkilo a ještě na tom desítku “trhnout”.

Různé akce na doplňky jsou sice fajn, ale málo kdy vám někdo řekne: “Hele, přines přihlášku z jakékoli autoškoly, kde budeš dělat řidičák na A nebo A2, a dám ti 10 000 Kč slevu na jakoukoli třístovkovou Vespu”. Společnost Vespa to však přesně takhle prohlásila a momentálně nabízí oficiální slevovou akci. 

Upřímně, rozdíl mezi objemem 125 ccm a 300 ccm je jasný už z těchto dvou čísel. V praxi to znamená, že získáte mnohem více výkonu, který může být velice užitečný a zábavný. 

Pokud tedy uvažujete o pořízení nějaké fešné Vespy o objemu 300 ccm v jakékoliv verzi, tato akce je pro vás jako dělaná. Je to jednoduché, příspěvek 10 000 Kč je odečten z ceny skútru za podmínek: 

  • že předložíte ŘP skupiny A či A2 z roku 2020,
  • nebo předložíte závaznou a zaplacenou  přihlášku do autoškoly na ŘP skupiny A nebo A2. 

Vybírat můžete z modelové řady GTS, GTS SUPER a SEI GIORNI. Akce je platná při zakoupení nového 300 ccm skútru Vespa v síti autorizovaných dealerů, a to nejpozději do 31. 8. 2020. Nelze kombinovat s jinými akcemi. Finanční plnění je vyloučeno. Seznam autorizovaných dealerů naleznete na  www.cz.vespa.com  

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno