Připravili jsme pro vás Skútr školu s největší pražskou výcvikovou plochu

1
Skútr škola

Jelikož jste vy, naši milí kamarádi, přátelé a čtenáři, projevili až nečekaný zájem o skútr kurzy, připravili jsme pro vás plnohotnou Skútr školu, jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Spojením sil napříč našimi partnery vám s radostí přinášíme kvalifikovanou Skútr školu s největší pražskou výcvikovou plochu. 

Chceme vám s hrdostí sdělit, že za projektem Skútr škola stojíme my, tedy Skútrmagazín a Auto-Motoškola Zubr s dalšími participujícími partnery. Tímto spojením můžeme zajistit kvalifikovanou výuku jak pro úplné začátečníky, tak pro ostřílené mazáky. 

11 let instruktorské praxe

Kvalitní výuka, dlouholetá praxe výcviku a perfektní přístup. To jsou základní pilíře, které plní přední instruktor Skútr školy Jirka Sedláček. Jirka začal v osmi letech motokrosem a od té doby je stále v sedle. Má za sebou 11 let instruktorské praxe a zároveň testuje skútry pro Skútrmagazín. 

Skútr škola

Pro koho je Skútr škola

Skútr školu mohou využít ti, kteří na skútru nikdy neseděli, ale i ti, kteří už mají s jízdou na skútru zkušenosti a chtějí své jízdní schopnosti posunout ještě o kousek dál. Abychom oběma skupinám dopřáli to nejlepší, připravili jsme pro vás hned dva kurzy. 

Skútr přípravka je připravena pro úplné začátečníky, kteří na skútru nikdy nebo hodně dlouho neseděli. Druhý kurz – Skútr škola je připravena pro mazáky, kteří už nějaký ten pátek jezdí, ale chtějí se stále zdokonalovat. Pojďme se na to ale podívat podrobně. 

 

Skútrmagazín

 

Skútr přípravka pro začátečníky

Přípravka je pro úplné začátečníky za řídítky skútru. Ideální pro majitele/majitelky aut, kteří přecházejí, například kvůli dopravě po městě, na skútr. Nejprve se začnete učit na skútr trenažéru (bez rizika pádu), na kterém se naučíte základní ovládací prvky skútru, natrénujete správnou koordinaci pohybů a pohotové reakce na okolní podněty.

Následný trénink probíhá na uzavřené ploše s důrazem na:

  • Základní ovládání a manipulaci se skútrem.
  • Nácvik stability v nižších rychlostech.
  • Ovládání skútru ve střední rychlosti.
  • Nácvik a osvojení základních technik brždění.

Skútr škola

Skútr škola pro pokročilé

Skútr škola je primárně zaměřena na již aktivní jezdce na skútru, kteří chtějí zdokonalit své řidičské schopnosti, odnaučit se případné zlozvyky a chyby v ovládání skútru a posunout se ještě o kousek dál.

Praktický výcvik začíná na uzavřené ploše, kde se trénují tyto okruhy:

  • ​Nácvik stability v nejnižších rychlostech.
  • Ovládání a přenášení váhy ve vyšších rychlostech.
  • Koordinace pohybů a správný pohled při zatáčení.
  • Řešení krizových situací.
  • Nácvik efektivního dávkování brzd.

Následuje jízda v provozu, při které budete dostávat neustálou zpětnou vazbu s důrazem na plynulost jízdy, bezpečnost a odstranění zlozvyků z řízení automobilu v městském provozu.

Skútr škola

Individuální přístup každým coulem

Obě služby jsou poskytovány individuálně a tak, aby byly co nejefektivnější. To znamená, že po celou dobu výcviku se instruktor věnuje pouze vám. Abyste mohli být v neustálém kontaktu, je využíván komunikační systém plně integrovaný do přileb od společnosti Dainese. Součástí naší nabídky je také služba Dainese Rent, díky které si můžete zapůjčit ochranné pomůcky standardních velikostí (například rukavice, kotníkové boty, chrániče páteře či kolen). 

Ještě nemáte svůj skútr? Nezoufejte. Pokud se pro výcvik rozhodnete ještě před jeho pořízením, výuku můžete realizovat na skútrech ze Skútr školy. Rozsah kurzů začíná na minimálním počtu dvou výcvikových hodin, zbytek se odvíjí od vašich dovedností a požadavků. Nebojte se na nás obrátit, rádi vám uzpůsobíme na míru jak obsah lekcí, tak jejich načasování.

Pokud chcete využít služby Skútr školy, navštivte webové stránky a pomocí telefonního čísla v kontaktech se prosím objednejte. Budeme se na vás těšit. 

1 KOMENTÁŘ

  1. V neděli jsem byl. Úžasný přístup, pocit, že se léta známe, i když jsem je viděl poprvé. Jezdím i v zimě, nějaká zkušenost by tedy byla. Přesto jsem získal nové poznatky k mým bezpečným toulkám. Rozhodně čas strávený v jejich společnosti nepovažuji za ztracený, naopak…. Doporučuji…

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno