PragoVespa #10 se posouvá. Spanilá jízda se ale 20. 6. pojede!

0
PragoVespa
Foto: vespaclubpraha.cz

Pro organizátory akce to nebylo jednoduché rozhodnutí a věřte, dlouho váhali – tím spíše, když se situace začala vyvíjet pro pořádání akcí pozitivně. Nerozhodovali se ale jen podle povolených počtů účastníků – shodli se, že i když situace vypadá nadějně, nebyla by to z mnoha důvodů PragoVespa, jak ji všichni známe a chceme.

PragoVespa vždcky byla pohodovým a bezstarostným srazem a my chceme, aby jím i zůstala. Chceme sraz, který si všichni účastníci užijí, a aby nikdo nemusel mít obavy o své zdraví. V neposlední řadě současná situace znamená velmi nejistou účast našich přátel ze zahraničí, což by nás hodně mrzelo,“ zmiňuje důvody posunu srazu Karolína Hornová, jedna z organizátorů PragoVespy.

 

Skútrmagazín

 

Jubilejní 10. ročník PragoVespy by prostě měl vypadat jinak, a proto se ho organizátoři rozhodli přesunout na příští rok, konkrétně 18. – 20. červen 2021. Toto datum si můžete tedy rovnou poznamenat. Stejnou strategii zvolila i drtivá většina pořadatelů všech letošních srazů u nás i v zahraničí. Jak se píše na webu Vespa Clubu Praha: „Když se může posunout olympiáda, zvládneme to i my.“ O to větší zábava to příští rok bude!

PragoVespa
Foto: vespaclubpraha.cz

Odpovědi organizátorů na nejčastější otázky: 

Co bude místo letošní PragoVespy?

Doma na zadku rozhodně sedět nebudeme. Na sobotu 20. 6. plánujeme spanilou jízdu Prahou. Startovat bude v 11:00 podle původního plánu a podrobnosti včas sdělíme na našem webu a stránce události Spanilá jízda Prahou aneb PragoVespa 9 a 1/2 .

Jaký bude program?

Sraz: kdykoli od 8:30 ve zcela nové klubovně Vespa Clubu Praha (U Papírny 2, Praha 7)

Pokec a snídaně: V klubovně budeme až do 10:00 (a do vyprodání zásob) nabízet snídaňový balíček

Start: přesně v 11:00 z ulice U Papírny a přilehlého parkoviště.

Cíl: Spanilou jízdu zakončíme odpoledne v Prague Central Campu, kde začíná volná zábava. Je na každém z účastníků, zda se s námi rozloučí, nebo se rozhodne posedět a popít a pojíst něco dobrého z grilu a klidně i přespat.

Je třeba se na spanilou jízdu registrovat?

Není, ale protože i na spanilku je potřeba se co nejlépe připravit a nachystat na míru počtu účastníků prosí výbor klubu o zcela vážně míněné zaškrtnutí „zúčastním se“ ve facebookové události a sledování instrukcí zde zveřejněných. Pokud máte jakékoli další otázky k posunuté PragoVespě podívejte se na tento článek na webu Vespa Clubu Praha.

Pokud už máte srazový absťák a chuť se družit s ostatními vespisty, vězte, že nejste sami. Jedním z produktů karanténního stop stavu (a jím podmíněné zvýšené produktivity členů vespa clubu v jiných než srazových aktivitách) vznikla zcela nová klubovna, která sdílí prostor s obchodem Vespisti Veri, servisem a veteránskou dílnou. V industriálním prostoru bývalé holešovické papírny se letos v létě bude konat velké množství menších vyjížděk, posezení a takzvaných nightvespingů. Čeká nás spousta krásných výletů a dalších akcí či jen setkání nad dobrou kávou v naší nové klubovně v Holešovicích, o kterých se vždy včas dozvíte na facebooku Vespa Clubu Praha. Tahle sezóna rozhodně nebude špatná!

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno