Peugeot Pulsion: první Urban GT

0
Peugeot
Peugeot Pulsion

Nový Peugeot Pulsion čeří vody v segmentu GT. Slavnostně tak uvádí novou kategorii vozidel s názvem Urban GT. Po jejím prvním představení na jaře 2019 se jedná o kompletaci nabídky 125ccm motocyklů.

Futuristické linie Peugeotu Pulsion jsou ikonické k jeho původ v rodině Peugeot, a to především díky důrazu na detaily. Design analogově zpracovaného otáčkoměru a rychloměru silně připomíná budíky použité v Peugeotu 308. Peugeot Pulsion se navíc pyšní moderní siluetou a vytříbenou elegancí. Jak již název „Pulsion“ napovídá, nový přírůstek do rodiny je synonymem pro dynamičnost, instinkt, touhu, pulzující rytmus a silné emoce, vysvětluje výrobce.

Bezpečnost na úrovni

Pulsion byl vybaven světly pro denní svícení (DRL), aby byla zajištěna maximální bezpečnost po celý den. ABS ve spojení s kombinovaným brzdovým systémem poskytuje vyšší bezpečnost. Inovací jsou výstražná světla, která se zapínají automaticky v případě nouzového brzdění. Tento systém byl uveden již pro Peugeot Metropolis v roce 2017.

Vždy ve spojení

Technologie i-Connect® dle výrobce zajišťuje interaktivnější, instinktivnější a bezpečnější jízdu. K dispozici je vestavěná GPS, která s mobilní aplikací umožňuje naplánovat si cestu v předstihu. V rámci konektivity umí Peugeot Pulsion také přijímat hovory, SMS a zobrazit notifikace ze sociálních sítích v reálném čase na TFT displeji.

Důstojný motor

Peugeot Pulsion tak představil nejnovější generaci skútrů vyráběné ve francouzské továrně v Mandeure. S kapalinou chlazeným 125ccm motorem Peugeot PowerMotion® o výkonu 14,6 koní dává Pulsion najevo svou dynamičnost. Tu navíc podporuje kroutící moment o síle 11,9Nm při 7000 otáčkách, jenž poskytuje příjemnou akceleraci a efektivní starty.

Pulsion je dostupný ve 3 provedeních: ACTIVE, ALLURE a RS.

Peugeot Pulsion Active

Verze Active je základním skútrem z řady Pulsion bez rozšíření i-Connect. I tak však dokáže zaujmout díky matně černému provedení.

Peugeot
Foto: Peugeot Motocycles

Peugeot Pulsion Allure

Varianta Allure poskytuje to nejlepší v rámci komfortu a designu: vyšší a nastavitelné čelní plexi, držák na kufr a integrovaný systém mobilní konektivity i-Connect.

Barevná provedení: Red Ultimate, Shining Titanium

Peugeot
Foto: Peugeot Motocycles

Peugeot Pulsion RS

Sportovní vlastnosti Peugeotu Pulsion jsou v RS verzi posunuty k jeho limitům. Vyznačuje se především dvoubarevnou karosérií.

Barevná provedení: Mat Black & Vanish Technium, Midnight Blue & Snow White

Peugeot
Foto: Peugeot Motocycles

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno