Nový Italjet Dragster – Limitovaná edice pro prvních 499 vyvolených

0
Italjet Dragster
Foto: Italjet

Pokud jste měli to štěstí a byli jste mezi prvními 499 zákazníky nového modelu této italské rakety, tak už jistě víte, že na vás bude čekat černo-zlatá limitovaná edice.

Další relativně velká novinka je i připravovaná spolupráce se společností Akrapovič. Můžeme se tedy těšit i na další brutální design podpořený dunivým zvukem? Pevně doufáme, že ano.

Limitovaná série Italjetu bude ale bohužel v našich končinách spíše rarita. Z celkových 499 vyrobených kusů se k nám do Evropy dostane jen cca 10-15 % a šance, že by v naší kotlině byly k vidění víc než jednotlivé exempláře, je tedy minimální. 

Italjet Dragster
Foto: Italjet

K exkluzivitě této limitované edice přispívá i fakt, že se jedná o prvních 499 strojů, které sjedou z linky ihned po uvolnění opatření souvisejících s COVID-19. Zároveň tato barevná kombinace prý už nebude nikdy k dispozici. První kousky budou mít majitelé ve svých garážích v září letošního roku. 

Italjet Dragster
Foto: Italjet

Nejen díky znovuzrození značky Italjet a jejímu strmému vzestupu z popela, ale i díky této limitované edici, se o Italjetu začíná čím dál více mluvit. Časopis Forbes dokonce označil novinku Dragster jako jeden z top 5 skútrů roku 2020, na kterém se budete chtít svézt.

 

Skútrmagazín

 

Pokud vás zajímá značka Italjet, milým překvapením bude i cena. V Itálii se nový Dragster bude prodávat za 4900 € za 125ccm verzi (cca 130.000,- Kč) a 5400 € za 200ccm verzi (cca 144 000,- Kč). I když se jedná o zcela unikátní stroj, není rozhodně cena úplně mimo mísu.

Italjet Dragster
Foto: Italjet

Ostatně i sám náš výborný kamarád a odborník na skútry Ondra Honzák ze  SCOOTER-TUNING.CZ Italjet popsije jako neskutečný peklostroj a nový Dragster je i podle něj zase o kousek dál.

No, tak schválně, najdeme tu mezi našimi čtenáři někoho, kdo bude ten šťastlivec a získá nový Dragster? Nebo alespoň někoho, kdo by mohl znát někoho, kdo je ten šťastlivec? Neváhejte, pište do komentářů, tohle chci vidět naživo!!!

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno