NIU NGT: Superhrdina mezi elektroskútry

0
NIU NGT
Foto: NIU

Díky modernímu vzhledu, konektivitě a vlastnostem je NIU NGT elektrickým skútrem, který je velmi lákavou variantou pro městský provoz. NIU se zaměřilo na dnes velice podstatnou věc, kterou je moderní design. Zda se záměr povedl, necháme na individuálním posouzení. Ovšem elegantní a atraktivní vhled, který naznačuje elektrifikaci tohoto stroje je zřejmý.

NIU NGT
Foto: NIU

Tempomat, alarm a mnoho dalšího

Ještě než se dostaneme k motoru a jízdním vlastnostem, zaměříme se na řadu pokročilých prvků. Vlajková loď NGT od společnosti NIU je totiž vybavena řadou moderních vychytávek, které zajistí co nejbezpečnější jízdu.

Ve výbavě naleznete:

  • přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy
  • tempomat
  • alarm
  • výkonné LED světlomety poskytující širší, bezpečnější a úspornější osvětlení s efektivnější rozsahem 360°, které zajistí maximálně bezpečnou noční jízdu
  • GPS lokátor

Máte také k dispozici 3 jízdní režimy SPORT, DYNAMIC a úsporný režim E-SAVE. Díky tomu můžete přizpůsobit jízdu dle aktuální situace. Skútr navíc disponuje nosností 150kg, díky které si poradí i s jízdou ve dvou. Při nouzovém brzdění vám systém CBS rozdělí brzdnou sílu mezi přední a zadní brzdové kotouče. Tím snižuje brzdnou dráhu a zajišťuje bezpečné zastavení i ve vysoké rychlosti.

Vychytávka, která potěší

Další skvělou vlastností tohoto modelu je praktičnost. A to hlavně co se týče baterií. NIU NGT disponuje dvěma vysoce výkonnými LI-ion bateriemi s LED indikátorem, které můžete kdykoliv vyjmout a pohodlně dobít přímo ze zásuvky. Jelikož baterie váží pouze 11kg, nebude to ani žádná velká námaha.

NIU NGT
Foto: NIU

Při plném dobití uvádí výrobce dojezd více než 100 km s maximální rychlostí 70 km/h. Inteligentní systém řízení navíc zajišťuje plnou ochranu akumulátoru. Takže bychom se neměli bát, že dojde k přetížení, přepětí, přehřátí, nebo dokonce ke zkratu.

Máte dokonalý přehled

Mobilní aplikace NIU vás kromě zaznamenání historie najetých kilometrů okamžitě upozorní v případě převrácení, nárazu či pokusu o krádež elektroskútru. Díky GPS modulu můžete v reálném čase sledovat přesnou polohu skútru a nechybí ani funkce podrobné diagnostiky, která spolupracuje s inteligentní centrální řídicí jednotkou ECU.

No a konečně cena NIU NGT

Stručně řečeno, NIU NGT je elektrický skútr, který je našlapaný technologiemi a to se někde musí projevit. Motor o výkonu 4 000W zajistí svižnou jízdu o maximální rychlosti 70 km/h. Tu můžete lehce krotit systémem CBS zajišťujícím rozdělení brzdné síly mezi přední a zadní brzdové kotouče.

Spolu se všemi dalšími technologickými a bezpečnostními prvky a cenou 124 990 Kč dostáváte unikátní, moderní dopravní prostředek, kterým budete cestovat stylově i ekonomicky.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno