MOTOVÍKEND – zahájení motorkářské sezony 2022 na brněnském výstavišti

0
Výstaviště Brno
Zdroj: bvv

Blíží se třídenní akce pro všechny nadšence, milovníky motocyklů a všeho, co k tomu patří. Ač se nejedná o plnohodnotnou náhradu za MOTOSALON, nebudou chybět motorky, které doplní sekce oblíbených originálních přestaveb. Bohatý výběr bude i v segmentu příslušenství a doplňků, včetně speciálního oblečení.

Prodloužený MOTOVÍKEND se uskuteční v dubnovém termínu 8.–10.4.2022. Čeká nás zajímavý doprovodný program, „spanilé jízdy“ po Brně i v areálu výstaviště a mnoho dalšího.

Motovíkend
Zdroj: bvv

MOTOVÍKEND rozsahem MOTOSALON nenahradí, ale umožní doplnit výbavu

„Vnímáme obrovský zájem fanoušků a příznivců motocyklů. Rozhodli jsme se tedy v náhradním dubnovém termínu uspořádat zážitkové setkání příznivců, kteří si budou moci doplnit výbavu a vyzkoušet některé typy motocyklů,“ nastínil rozdíl Petr Maliňák, ředitel veletrhu MOTOSALON.

  • Katalog vystavovatelů naleznete ZDE
  • Nákup / rezervace vstupenek ZDE

Proč se neuskuteční MOTOSALON

K nejistému vývoji pandemické situace se přidalo narušení výrobních a dodavatelských vztahů, což způsobilo zpoždění dodávek včetně uvedení motocyklových novinek na trh.

„Náš obor patří k jednomu z nejvíce zasažených výpadky dodávek komponentů, což se projevuje obecně zpožďováním distribuce nových motocyklů. Dovozci se ve většině případů potýkají s absencí novinek pro začátek sezóny a s narušením termínů dodávek motocyklů všeobecně,“ říká za motocyklovou sekci tajemník Svazu dovozců automobilů Josef Pokorný.

K tomuto rozhodnutí přispěl také fakt, že ke stejnému rušení oborových akcí z obdobných důvodů dochází i v zahraničí. Jedním z příkladů je Moto Austria v Rakousku.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno