Metzeler Roadtec Scooter: Nová flexibilní pneumatika pro všechny typy skútrů

0
Metzeler Roadtec Scooter
Zdroj: Metzeler

Metzeler Roadtec Scooter je nová pneumatika vyvinutá společností METZELER a je určena pro všechny typy skútrů s koly v rozsahu od 10“ do 16“. Chlubí se extrémní přizpůsobivostí a schopností zvládnout nejrůznější podmínky a typy asfaltu v městských a příměstských oblastech. Zajímá vás víc? Tak čtěte!

Produkt Roadtec Scooter nachází inspiraci v oceňované, sportovně cestovní pneumatice Roadtec 01, jejíž přední schopnosti vynikají na mokrém povrchu a dosahují vyššího kilometrového výkonu. 

Sortiment pneumatik Roadtec Scooter zahrnuje čtyřicet osm velikostí, které postupně nahradí stávající portfolio značky METZELER skládající se z FEELFREE , FEELFREE WINTEC a ME 7 TEEN. Místo toho bude k dispozici jeden inovovaný produkt pro snazší výběr. 

Pneumatiky Roadtec Scooter, které nahradí předchozí modelovou řadu zaručí vyšší přilnavost na mokrém i suchém povrchu, schopnost fungovat v širším rozsahu teplot a dle zprávy i vynikající manipulaci. V čem tyto skvělé vlastnosti spočívají?

Metzeler Roadtec Scooter
Zdroj: Metzeler

Systém je založený na lamelách, odvozených z FEELFREE WINTEC. Kromě přilnavosti na plochách s nízkým třením, přispívají lamely k držení stopy, přičemž hlavní výhody spočívají v zahřátí pneumatiky a pohodlí během jízdy. 

Oproti předchozím modelům se Roadtec Scooter vyznačuje zaoblenějším profilem, lehčí a pružnější strukturou a zvětšuje plochu stopy. Roadtec Scooter navíc obsahuje vysoké procento křemene pro lepší schopnosti na mokrém povrchu a větší rozsah provozních teplot.

Mezi hlavní výhody patří:

  • Přilnavost na různých typech asfaltu. Díky vysokému obsahu oxidu křemičitého ve směsi, který pracuje ve spojení s inovativním dezénem běhounu složeným z drážek a lamel, zajišťuje pneumatika vysokou úroveň mechanické a chemické přilnavosti za všech podmínek.
  • Použití v každém ročním období. Roadtec Scooter je ideálním řešením pro městskou i mimo městskou mobilitu, bez ohledu na počasí nebo teploty. Vysoký obsah oxidu křemičitého v běhounu umožňuje extrémní univerzálnost a flexibilitu při použití v širším rozmezí teplot a asfaltových podmínek.
  • Manipulace a vynikající komfort – díky oblému profilu, lehkosti a pružnosti pneumatiky. Tím zaručí vyšší přizpůsobivost stopy a pohodlí i na nerovném povrchu.
  • Bezpečnost na mokrém povrchu. Rozeznatelný vzorek běhounu z modelu Roadtec 01 je kombinován s inovativním použitím lamel. To umožňuje účinný odvod vody a zaručuje vysokou přilnavost, a to i na površích s nízkým třením, jako jsou nedokonalé městské silnice a dlažební kostky.

  To na pneumatiku celkem ujde, no ne?

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno