Limitovaná edice QV3 EDELWEISS

0
Quadro QV3 EDELWEISS
Foto: quadroscooters.be

Společnost Quadro Vehicles S.A. byla založena ve švýcarském Vacallo v roce 2010 a specializuje se na vývoj inovativních vozidel se třemi a čtyřmi koly. Model QV3 EDELWEISS je ultimativní limitovaná edice pro fajnšmekry.

Quadro QV3 EDELWEISS
Foto: quadroscooters.be

Základem pro prototyp je již třetí generace strojů s názvem QV3. Stroj se neodchyluje od svého základního provedení. Má čtyřventilový motor o objemu 346 ccm, výkon 21,2 kW a dosahuje maximální rychlosti 125 km/h. Stroj je skvěle ovladatelný a disponuje výborným zrychlením i díky 220 kg pohotovostní hmotnosti, což znamená, že je absolutně nejlehčí tříkolkou na trhu.

Quadro QV3 EDELWEISS
Foto: quadroscooters.be

QV3 svým uživatelům nabízí výbornou stabilitu, a to hlavně díky systému zavěšení předních kol na pneumaticko-hydraulickém principu (HTS). HTS výrazně vylepšuje jízdní vlastnosti skútru na nerovnostech, obrubnících, kolejích a mokrém povrchu, neboť zajišťuje, že každé přední kolo kopíruje povrch nezávisle na tom druhém. Díky tomu je jízda daleko jistější a mnohem příjemnější než u mechanického principu zavěšení předních kol, kterým je vybavena většina skútrů na trhu. Systém HTS ocení nejen začátečníci, ale všichni, kteří mají rádi hladké a bezproblémové svezení.

Quadro QV3 EDELWEISS
Foto: quadroscooters.be

Hlavním znakem limitované edice QV3 Edelweiss je především jeho off-roadový vzhled vyznačující se poctivým orámováním, hliníkovým krytem systému HTS a chrániči rukou v karbonovém provedení. Skútr je také vybaven kovovým vrchním kufrem a mechanicky nastavitelným plexi štítem. Motiv horské protěže, jež dala modelu jméno, najdeme na polepech karoserie.

Quadro QV3 EDELWEISS
Foto: quadroscooters.be

Jak už jsme uvedli, jedná se o limitovanou edici, a strojů Edelweiss bylo vyrobeno jen 99 kusů. Zákazník si může vybrat ze tří barevných provedení – bílé, červené nebo matné khaki. Cena nabízeného modelu je u prodejců stanovena na necelých 225 000,- Kč včetně DPH.

Firma QUADRO dokazuje, že někdy není nutné překopat celou koncepci, aby vznikl pohledný a dobrý stroj.

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno