Anglická oblast “West Midlands” se stala domovem první kamenné prodejny společnosti Silence UK

0
Silence UK
Zdroj: Silence UK

Úctyhodných 700 m2 plochy společnost Silence UK kompletně zrekonstruovala a v Haslucks Green Road v městečku Solihul, tak vznikla první prodejna značky na anglickém pobřeží. 

Vzhledem k tomu, že se tato oblast Anglie stala “pilotem” projektu “Clean Air Zone” (volně přeloženo jako Zóna čistého ovzduší), je umístění prodejny vcelku logické. Vždyť společnost Silence UK patří k průkopníkům alternativních pohonů právě ve Spojeném království. Pouze za minulý rok stouply prodeje plně elektrických skútrů o 300% a v dubnu 2021 dokonce o 550% oproti předchozím letům. A to byl rok 2020 notně poznamenám pandemií Covid-19. 

SLEDUJTE TAKÉ

“Ve správný čas na správném místě”, tak mimo jiné popsal jeden ze zakladatelů Silence UK, John Edwards důvody úspěchu své značky. 

Silence UK

“Je jedno, jestli jste společnost, co rozváží zboží po městě, nebo máte potřebu udělat krok k zelené budoucnosti země, či snad potřebujete zefektivnit přepravu po přecpaných městech, elektromobilita je tady a je potřeba se s ní naučit žít. Naši zákazníci jsou nadšení a doslova milují jednoduchost, čisté pohodlí a výkon našich elektrických strojů.“ dodává s úsměvem Edwards.

Silence UK
Zdroj: Silence UK

Úspěch značky na území Velké Británie doplňuje i fakt, že první várka modelů se vyprodala během 2 týdnů od uvedení na trh a to bez možnosti testovacích jízd. Otestování modelů je možné až díky nově vzniklé prodejně, které se tak stává i prvním oficiálním showroomem této značky. 

Modelová řada se rozrostla a přibylo i strategické partnerství se skupinou Lexham Insurance a Bikesure. Nejen díky tomu může Silence UK nabídnout širokou paletu pojištění, ale i financování svých strojů. 

Aktuální modely, jejich dojezdy a maximální rychlosti nejdete v tabulce níže.

Označení modelu Dojezd Maximální rychlost
S01 62 mil ∼ 100 km 62 mph ∼ 100 km/h
S02 56 mil ∼ 90 km 56 mph ∼ 90 km/h
S02 Long Range 91 mil ∼ 146 km 30 mph ∼ 48 km/h
S02 LS 35 mil ∼ 56 km 30 mph ∼ 48 km/h

Zdroj: ScooterLab UK

REAGOVAT

Vyplňte komentář
Prosíme, zadejte své jméno